- Sent By
- pauliauliau
- 2012-11-05 14:32:41
INTRO: F G C Am, F G C
F G C Am
Kas rytą atsikeliu anksti,
F G C
Su paprasčiausia mintimi.
F G C Am
Kaip parašyt man gerą dainą,
F G C
Kurios klausytusi visi. 2X
F G C
Nors rašyti man sunku,
F G C
Bet padainuoti aš galiu.
F G C Am
Šią kvailą dainą be jokios esmės
F G C
Sukurt gal kas padės? 2X
PRIEDAINIS:
F G C Am
Dabar turiu dainuoti priedainį,
F G C
Kuris įstrigtų atmintį.
F G C Am
Jis turi būti linksmas ir trankus,
F G F G F G C
Kad įsimintum, kad įsimintum, kartoju du kartus.
F G C
Nesąmones rašau tikrai,
F G C
Ir jūs tai girdite gerai,
F G C Am
Bet padainuoti aš galiu linksmai
F G C
Ir man labiausia rūpi tai. 2X
F G C
Daina moralo neturės,
F G C
Nes žodžiuose nėra prasmės.
F G C Am
Aš parašyti ją labai skubu,
F G C
Nes reikia lėkti pas draugų. 2X
People Who Play This Song Also Play
Not Found...